DOPRAVA ZDARMA k nákupu nad 2.000 Kč.

O nás

Jsme živá firma, která každý den tvoří. Portfolio e-shopu se tedy bude stále proměňovat. Neváhejte s výběrem, protože vše vzniká v minisériích.

Když se do výrobku zamilujete na první pohled, tak není čas ztrácet čas. Je čas ho objednat????

Jsme e-shop, na kterém najdete

  • sportovní oblečení (doplňkově)
  • věci ušité na míru (zakázková výroba)
  • panenku Movienku, která pomáhá sportujícím dětem obstát ve sportovním i jiném prostředí
  • doplňkovou řadu k panence Movience

Čím se lišíme?

  • vše je česká výroba
  • každý výrobek je a bude vyroben v malosériích a ve stejném provedení se nebude opakovat
  • každý výrobek je originální a nejsou dva zcela totožné kusy (netýká se sérií oblečení), do každého výrobku je vložena vlastní energie značky Movien
  • přibližně každý půlrok budeme mít novou kolekci minimálně pěti nových věciček, které vám budou zpříjemňovat život a dělat ho radostnějším
     

Proč?

Sportovního oblečení je kolem nás všude moc a dost. My ho proto máme velice okrajově, v malosériích a na zakázku. Naším oblíbeným artiklem jsou motivační trička a výrobky, které mohou sloužit i jako sportovní pomůcka na trénink pro malé krasobruslaře.

Hlavním artiklem je panenka Movienka, která by měla malým sportovcům pomáhat zvládnout náročný denní režim. Značka Mo-vien se rozhodla tuto řadu panenky Movienky rozvíjet.

 

Za značkou Mo-vien stojí trenérka krasobruslení Monika Škorničková, která dokázala své svěřence dovést až na mistrovství světa v krasobruslení. Zná psychickou náročnost tohoto sportu. Ví, že obstát ve světě plném nároků a ambicí dospělých není jednoduché a zná práci s dětskou psychikou. Proto vznikla panenka Movienka jako kamarádka. Protože nás svět tlačí do průměru a do nevybočování z řady, mají naše výrobky podporovat osobitost a individualitu každého z nás. Proto je každý náš výrobek z řady Movienky originál a v malosériích. Značka chce podporovat sebevědomí malých sportovců a současně jejich sounáležitost. Proto stejné výrobky, ale s osobitými doplňky.

"Být originální a osobití vznikl z mého příběhu, který se stal ve školní jídelně, když mi bylo málo let. Moje babička - švadlena - mi ušila králičí bílý kožíšek. Moc jsem ho měla ráda, nedocházelo mi, že je jen můj jediný a nedosažitelný pro další děti. A tak se stalo, že mi ho někdo ve frontě na oběd polil inkoustem. Všichni se začali smát a já tam stála sama proti všem a nevěděla, čemu se smějí. Můj kožíšek byl zničený a já to nevěděla, protože ten kdo mi ho zničil, neměl odvahu se mi u toho dívat do očí a zničil mi ho na zádech. Vím, že tohle byl ten moment, který mě nasměroval na můj celoživotní postoj. Jít si osobitě za svým, i kdyby se mi všichni ostatní smáli a za zády pomlouvali. Je to opravdu někdy hodně těžké, ale stojí to za to. Proto naše výrobky beru jako podporu těm, kteří chtějí jít svojí cestou, na které si chtějí stát hrdě za svým a hledat a nacházet ty lidičky, kteří to mají a chtějí mít podobně. Ať vám všem takovým k tomu naše výrobky pomáhají," říká Monika Škorničková.

Název Mo-vien vznikl ze dvou jmen, která vystihují hlavní designerku naší značky Moniky Škorničkové.

Mo - Monika a Vien - Vivienne Westwood, jejíž tvorba je velice originální a vystihuje a podtrhuje osobitost, stejně jako nápady a modely naší značky.